Yıldız Erel Tasarım Ofisi Kimdir?

Yıldız Erel 2001’in haziran ayından beri kendini grafik tasarıma, yaratıcı fikre ve reklama adamış bir reklamcı olarak şu ana kadar, 200 den fazla markaya hayat vermiş, 460 dan fazla marka için yeniden parlamalarını sağlayacak girişimlerde bulunmuş, hayali hep kendi reklam ajansını açmak olan hayalperestin tekidir.

2016’ın mayıs ayında sadece 4 müşteri ve bir çalışan ile bu hayalini gerçekleştirmek, ölümsüz markalar yaratırken adını da ölümsüzleştirmek çabası ile Yıldız Erel Tasarım Ofisi’ni açmıştır.

Kriz ortamında böyle bir girişimin akıl karı olmadığını düşünen herkese inat, "yeterince inanır ve güvenirsen yapamayacağın şey yoktur" diyerek, ülkenin en iyi reklamlarını üretmeyi kafasına koymuştur.

Şu anda Temsa, Davut Şirketler Grubu ve daha birçok markanın ölümsüz ikonunda Yıldız Erel Tasarım Ofisi’nin imzası vardır.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi; Y kuşağının inovasyona dönük yaratıcı zekası ile dolu, büyük fikirlerin gücüne inanan ve yaratıcılığı destekleyen güçlü firmalar için büyük fikirler üreten bir ekiptir.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi Yaratıcılığı Sizlere Sunuyor.

Tabela gereksinimleriniz için her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında yer alıyor, kaliteli çözümler üretiyoruz.

Tabela Çözümleri

Tabela, yönlendirme ya da daha bunun gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok farklı konuda reklamcılık çözümleri için sizlere hem yaratıcı, hem kaliteli, hem hızlı hem de maksimum memnuniyet odaklı hizmetler sunmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyim ile ilerliyoruz. Hizmet alanlarımız;

Reklam Ajansı

Yıldız Erel Tasarım Ofisi olarak siz değerli müşterilerimize her anlamda en iyi hizmeti sunma amacı içerisindeyiz. Bu neden dolayısı ile kurumsal anlamda profesyonel reklamcılık anlamında dijital ve geleneksel ihtiyaçlarınıza deneyimli ekibimiz ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Hizmet kalemlerimiz;

  • Açıkhava Reklamları
  • Marka Kimliği Oluşturma
  • Medya Planlama
  • Web Tasarım
  • Prodüksiyon
  • SEO Optimizasyon
  • Dijital Reklamcılık
  • Sosyal Medya Yönetimi