Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Profesyonel Araç Giydirme

Kara, deniz ve hava trafiğinde seyir eden tüm araçlarınız ve filonuz için kaliteli, uygun ve profesyonel araç giydirme çözümlerimiz ile “Gözler daima üzerinizde”.

Araç giydirme hizmetleri konusunda bölgemizin en iyi firmalarından birisi olarak araç giydirmenin kalıcı olmasının yolunun, birinci sınıf malzeme ve işçilikten geçtiğini biliyoruz. Adana tabela atölyemizde filo araç giydirme, otobüs giydirme, kamyon giydirme, tren giydirme, tramvay giydirme, gemi ve uçak giydirme çözümleri sunuyoruz.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi olarak, Adana Metal Sanayi Sitesi'nde bulunan tabela atölyemizde, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve deneyimimiz ile araç giydirme konusunda tasarım, baskı ve uygulama sürecini sizler için yönetiyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Tabela Çözümleri

Trafikteki Reklam Mecranız

Kara, deniz ve hava trafiğinde seyir eden tüm araçlarınız için kaliteli, uygun ve profesyonel araç giydirme hizmetlerimiz ile “Gözler daima üzerinizde”.

 • Uçak Giydirme

  Uçak giydirme konusunda uzman ekibimiz ile gökyüzü şartlarına uygun 3M filo giydirme ürünleri (folyo, laminasyon)kullanılarak, yapılmaktadır.

 • Araç Giydirme

  Otobüs, tır, kamyon, tekne ve diğer araçlar tüm için markanızın imzasını taşıyacak, grafik tasarımından uygulamasına yaratıcı çözümler. Kamuflaj araç kaplama, dijital baskılı folyo, şeffaf folyo, folyo kesim profesyonel araç giydirme hizmetleri için arayınız.

 • Cam Filmi Kaplaması

  Isı kaybını azaltan, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlayan, yakıt tasarrufu sağlayan, sürüş konforunuzu arttıran cam filmi uygulamaları için bizimle iletişime geçin.

 • Seçim Otobüsü Giydirme

  Seçim sürecinde bilinirliğinizi arttırmanın en kolay ve en az maliyetli yolu seçim otobüslerinin giydirilmesidir. Seçim kampanyanızda da yanınızdayız.