Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Bayi Tabelası Hizmetleri

Bayisi olduğunuz marka her ne olursa olsun, o markanın genel tasarım konseptlerinin dışına çıkmadan ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi tabela tasarım, üretim ve montaj hizmetlerimiz ile birlikte sektörümüzün en iyilerinden birisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

İstediğiniz tabela türünü markanın prensiplerine en uygun şekilde hazırlıyor ve insanların her şekilde firmanıza ilgi göstermesi için yaratıcı fikirler ve uygulamalar geliştiriyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Tabela Çözümleri

Profesyonel Markalara Profesyonel Çözümler

Marka yapısına en uygun şekilde tasarladığımız ve ürettiğimiz tabelalarımız ile birlikte firmanızın her şekilde ilgi çekmesine yardımcı oluyoruz.

 • Işıklı - Işıksız Cephe Tabelaları

  Firma kimliğinizi en iyi yansıtacak olan cephe tabelaları konusunda ışıklı ya da ışıksız teknolojilerimiz ile birlikte isteklerinize en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz.

 • Fener Tabela

  Markanızın tüm insanlar tarafından rahat bir şekilde algılanması için fener tabela çözümlerimiz ile en göz alıcı ve profesyonel şekilde ön planda olmanıza yardımcı oluyoruz.

 • Ürün Standları

  Son tüketici odaklı ürün satışlarınız için tasarladığımız özel ürün standlarımız ile birlikte uzun süreli kullanım ve görselliği sizlere sunuyoruz.

 • Cam Giydirme

  Günümüzün en popüler reklam modellerinden birisi olan cam giydirme ile birlikte yaratıcı tasarım, maksimum kalite ve marka kimliğiniz için en iyisini hazırlıyoruz.