Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabelalar, günümüzde özellikle en çok tercih edilen ve marka logosunun en uzak noktalardan dahi görünebilmesini sağlayan tabela türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Bunda, tabelanın görselliği ve en iyi şekilde konumlandırılmış olması da önem arz ediyor.

Totem tabela konusunda sizlere tasarım, üretim ve montaj kalemleri ile alakalı olarak en kapsamlı seçenekleri sunuyor ve hizmeti ayağınıza kadar getirerek değerlendirmenizi sağlıyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Tabela Çözümleri

Totem Tabela ile Markanızı Konumlandırın

Totem tabelaya dair ihtiyacınız olan tüm seçenekler ile alakalı olarak yanınızdayız. Gereksinimlerinize yönelik çözümlerimiz ile kısa sürede markanızı en iyi şekilde konumlandırıyoruz.

  • Pilon Totem

    Pilon totem tabelalar çift ya da tek yönlü olup ebatları isteğe göre değişebilen tabelalardır. Işıklı ya da ışıksız imal edilen bu tabelalar kompozit oyma ,kompozit üzeri ışıklı kutu harf ve alüminyum gibi malzemelerden yapılmaktadır. Yere montaj edilen pilon totemler, totem çeşitlerinde en çok tercih edilenlerdendir. Benzin istasyonlarında, otomotiv sektöründe, catering şirketlerinde kullanılan; kısacası her sektöre hitap eden bir totem tabela modelidir.

  • Borulu Totem

    Borulu Totem tabela, imalatı incelikli ve statik hesaplamaları düzgün yapılması gereken; üst kaset genişliğine uygun direkli, ankraj bağlantılı bir tabela çeşididir. İri yapısıyla, uzak göz temasıyla fark edilebilirliği yüksektir.