Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Cephe Giydirme Hizmetleri

Marka kimliğinizin en göz önünde olduğu reklam modellerinden birisi olarak dikkat çeken Cephe Giydirme çalışmaları, günümüz kurumsal firmaları tarafından en çok tercih edilen ve kullanılan reklam modellerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi olarak Adana şehrinde her türlü cephe giydirme çalışmalarınız için tasarım ve uygulama anlamında en iyi seçenekleri sizlere sunuyor ve en uygun fiyatlar ile kaliteli bir reklam deneyimine ulaşmanızı sağlıyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Reklam Yöntemleri

Cephe Giydirme'de En İyisiyiz

Cephe giydirme reklam modeli için ihtiyaçlarınıza yönelik olarak her türlü seçeneği sunuyoruz. Tasarım, üretim ve uygulama safhalarında Yıldız Erel Tasarım Ofisi her zaman yanınızda.

  • Alucobond Kompozit Cephe Kaplama

    Yapı elemanı olarak Alucobond, iç ve dış uygulamalarda mimarlara ve uygulamacılara sınırsız özgürlük sağlamaktadır. Hafifliği, yüksek ölçüde sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

  • CNC Kesim

    Makine parkımızda ileri teknoloji ürünü olan; biri 2000mm x 4040mm, diğeri 2000mm x 6400mm ebatlarında iki adet CNC ROUTER (bilgisayar kontrollü malzeme işleme makinesi) bulunmaktadır. Bu makinalar ile projelerinizde istenilen bölümlerde farklı dekoratif uygulamaları yapmak mümkündür. Reklam firmaları için tabela ve harf kesimi hizmeti de vermekteyiz.

  • Ahşap Lambri

    Lambriler genellikle 2-3 santimetre kalınlığına sahip ortalama 8 cm genişliğinde olan fırınlanarak ya da fırınlanmadan tüketiciye sunulan ürünlerdir. Birçok ağaçtan elde edilebilirler. Yerli ürünler olarak karaçam, ladin gibi ağaçlardan elde edilen lambri modellerine rastlamanız mümkün olur.