Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Display Reklam Çözümleri

Display reklam çözümlerimiz ile birlikte fuar alanlarında ciddi şekilde fark yaratabilmeniz adına yaratıcı fikirler ile mükemmel tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Markanızı en göz alıcı hale getirecek olan çözümlerimiz ile sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi, kreatif reklam ajansı olarak sizlere her anlamda 360 derece en kaliteli hizmeti en kaliteli şekli ile sunma yoluna gidiyor.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Reklam Çözümleri

Fuar Reklamcılığında En İyisiyiz

Reklam ajansı profilimiz ile birlikte en yaratıcı çözümleri en iyi uygulama teknikleri ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

  • Roll-Up

    Roll-Up Standlar görsel olarak display reklam malzemeleri için vazgeçilmez bir stand çeşididir. Roll-Uplar fuar organizasyon tanıtım sunum reklam işlerinizde özel bez çantası ile kolayca taşıyabileceğiniz reklam araçlarıdır. Mevcut Roll-Uplarınız için dijital baskı tasarımı da yapıyoruz.

  • Örümcek Stand

    Örümcek standlar her çeşit fuar organizasyon tanıtım seminer ve ürün reklamlarınızda kullanabileceğiniz özel hazır display stand çeşidididir.Örümcek Standlar özelliği özel taşıma çantası ve kolay kurulumu paneller üzerine dijital baskı yapılıp teşhir stand amacı olarak kullanabileceğiniz özel standlardır.

  • Broşürlük

    Broşürlük sistemleri, zaman içerisinde birçok farklı tasarımda sizlere sunulan ideal reklam modellerinden birisidir. Firma broşürlerinizi sorunsuz bir şekilde sunabileceğiniz görsel bir materyal olup pleksi malzemeden geliştirilmektedir. Günümüz firmaları için olmazsa olmaz unsurlardan birisi olarak da dikkat çeker.