Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Kutu Harf Tabela Hizmetleri

Günümüzün en çok tercih edilen tabela modellerinden birisi olarak dikkat çeken kutu harf tabela konusunda deneyimi sizlere en başarılı şekilde sunuyoruz. Adana'da tabela hizmetleri konusunda elde ettiğimiz deneyimleri müşterilerimiz için harmanlıyor, kaliteli hizmete ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kutu harf tabelası ile alakalı olarak tüm ihtiyaçlarınıza tasarım, üretim ve montaj seçenekleri açısından en kapsamlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
Profesyonel Tabela Çözümleri

Kutu Harf Tabelalar için Doğru Adres

Günümüz modern tabela sistemleri içerisinde yer alan ve kısa zaman içerisinde ciddi şekilde ilgi gören kutu harf tabela konusunda yaratıcı ve kaliteli hizmet için bize ulaşın.

  • Pleksi Kutu Harf

    Arkaları foreks ile kapatılarak geliştirilen pleksi kutu harf tabelalar, kabartmalı görünümü sayesinde çok daha fazla ilgi çeken tabela modellerinden birisidir. Foreks üzerine döşenen pleksi ile birlikte çok daha modern ve göz alıcı bir hale bürünen pleksi kutu harf tabelalara rağbet son derece yoğundur.

  • Alüminyum Kutu Harf

    Alüminyum işlenmesi kroma göre daha kolay fakat izolasyonu zor bir malzemedir. Daha hafif olduğu için devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretilebilir. Alüminyum harf tabelalar hem file hem de içten direkt led ile aydınlatılabilir. Fırın boya ile istenilen her renkte kutu harf üretimi yapılabilir. Tabela çeşitleri arasında eskimeyen bir seçenektir.

  • Krom Kutu Harf

    Kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile FİLELİ KROM KUTU HARF haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten led ışıkla aydınlatılarak firmanızın ve logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır.