Yıldız Erel Tasarım Ofisi

Fuar Standı Hizmetleri

Fuar standı konusunda sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile birlikte katıldığınız tüm fuarlarda markanızın en çok göz önünde olan markalar arasına girmeyi sağlıyor ve modern tasarımlarımız ile günümüz standartlarını en iyi şekilde çalışmalarımıza yansıtıyoruz.

Yıldız Erel Tasarım Ofisi, fuar standı hizmetlerinde tasarım, üretim ve sürecin yönetimi anlamında her daim yanınızda olarak ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler üretme yoluna gidiyor.

İLETİŞİME GEÇ
Marka Konumlandırma Çözümleri

Fuarların Favorisi Olmak İçin...

Fuar standı çalışmalarımız ile birlikte hem göze hitap etmenizi sağlıyor, hem de markanızın kapsamını en iyi şekilde yansıtan çalışmalar üzerinde ilerliyoruz.

 • Modüler Fuar Standı

  Modüler stand tek katlı olarak kullanılan demonte stand modelidir. Bir lego gibi sökülüp takılabilen parçaları ile geri dönüşümlü kullanıma uygundur. Montajı pratik, zamandan tasarruf sağlayan ekonomik ve şık bir çözüm sağlar.

 • Ürün Teşhir Standı

  Firmanızın ürünlerini marketlerde, bayilerinizde ve showroomlarınız da doğru ve kaliteli bir şekilde sergilemek için tasarlanan sistemlerdir. Ahşap, pleksi, metal gibi malzemelerle üretilen raf, sepet, askı şeklindeki sergileme sistemlerinden oluşur.

 • Kongre Standı

  Sorunsuz bir şekilde fuar sürecini yürütmeniz için alan proje yönetimini profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz. Bunun için gerekli olan teknik gereksinimleri sağlıyoruz. Sahne podyum sistemi, kayıt sistemi, kayıt bankosu, hizmet bankosu, çadır ve yönlendirme panolarından oluşan alan proje yönetimini uzman ekibimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

 • AVM Standı

  Artık bir hayat tarzına dönen, toplumun birçok ihtiyacını içerisinde karşıladığı Alışveriş Merkezlerinde ürününüze, markanıza ve reklam politikanıza özel standlar tasarlıyoruz. Uygun fiyat çözümleri ile bulunduğunuz AVM konseptine uyumlu standlar tasarlayarak markanıza yeni bir görünüm kazandırıyoruz.